Ankara Tablet Tamiri ve Teknik Servisi Hizmeti

Ankara Tablet Tamiri ve Teknik Servisi Hizmeti

Ankara Kızılayda Bulunan teknik servisimizde tüm marka ve model tabletlerin tamir işlemleri yapılmaktadır. Ankara tablet tamiri olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde öncü firmalar arasında yer almaktayız. Teknik servisimizde tüm marka ve model tabletlerin yedek parçaları mevcuttur. Yedek parçanın stok duruma göre ortalama 1 saat içerisinde tamir edilerek ve tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilir.
Tablet Dokunmatik Değişimi hizmetini firma olarak 1 YIL GARANTİ vererek yapmaktayız.
Tabletler genel olarak kullanıcı hatasına bağlı olarak Dokunmatik Kırılması, Lcd Panel Kırılması, Şarj Soketi Kırılması gibi sorunlarla sıklıkla teknik servisimize gelmektedir.

Ankara dışından gönderilecek cihazları kargo firmaları ile göndererek tamir ettirebilirsiniz. Servise gelen cihazlar aynı gün tamir edilerek tekrar kargoya verilmektedir.

Tamir ve Yedek Parça Temini Yaptığımız Tablet Markaları;

Apple İpad1 – İpad2 – İpad3 – İpad4 – İpad Mini, Asus, Casper, Acer, Piranha, Dell, Samsung, Grundig, Lenovo, Pro2000, Toshiba, Sony, Ainol, Amazon, Archos, Arnova, Artes, BlackBerry, Bookeen, Braun, Codegen,Concord, Cooler, Cooper, Creative, Creatone, Cube, Dark, Dente, Digiphone, Escort, Everest, Evotab, Excon, Exper, Ezcool, Firebrand, FreeBook, Frisby, Fujitsu, General Mobile, Gigabyte, Goldmaster,Hashtab, Hello Kitty, Hi-Level, Hometech, HP, HTC, Huawei, Inca, Izec, Kawai, LG, Logitab, Merlion, Microsoft, Mobee, Motorola, Oblio, Onyo, Poly, Polypad, Probook, Reeder, Sunny, Vestel, ViewSonic, ViPPAD