Tablet Tamiri

Teknik Servisimizde tüm marka ve model tabletlerin tamir işlemleri yapılmaktadır. Teknik Servisimizde tamir edilen tüm ürünlere firma olarak 3, 6 ve 1 Yıl süreyle Garanti verilmektedir. Servisimize Tamir için getirilen cihazlar öncelikle ücretsiz arıza tespiti yapılır, Tamir edilebilir durumda olan cihazların zaman ve maaliyeti konusunda kullanıcıya bilgi verilir onay alınan ürünlerin tamir işlemleri başlar. Tamir edilen ürünlerin tüm testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilir.

Ankara da Kızılay da bulunan teknik servisimize tüm illerden kargo ile gönderim yaparak arızalı olan tabletlerinizi tamir ettirebilirsiniz.

Teknik Servis İşleyişi

 Servisimize ulaşan tüm cihazlara servis kayıt formu açılır.
 Kayıt tarihinden itibaren 1-3 gün içerisinde arıza tespiti yapılır.
 Müşteriye arıza bilgisi ve fiyat bilgisi verilir.
 Onay alınan cihazlar tamir işlemlerine alınır.
 Tamir edilen cihazlar tüm tesleri yapılarak kullanıcıya teslim edilir.
 Ücretsiz arıza tespiti yapılır
 Şehir dışından kargo ile teknik servisimize cihazları ulaştırabilirsiniz.

Tablet Onarımı ve Yedek ParçaTamir Yaptığımz Tablet Markaları

Apple İpad1 – İpad2 – İpad3 – İpad4 – İpad Mini, Asus, Casper, Acer, Piranha, Dell, Samsung, Grundig, Lenovo, Pro2000, Toshiba, Sony, Ainol, Amazon, Archos, Arnova, Artes, BlackBerry, Bookeen, Braun, Codegen,Concord, Cooler, Cooper, Creative, Creatone, Cube, Dark, Dente, Digiphone, Escort, Everest, Evotab, Excon, Exper, Ezcool, Firebrand, FreeBook, Frisby, Fujitsu, General Mobile, Gigabyte, Goldmaster,Hashtab, Hello Kitty, Hi-Level, Hometech, HP, HTC, Huawei, Inca, Izec, Kawai, LG, Logitab, Merlion, Microsoft, Mobee, Motorola, Oblio, Onyo, Poly, Polypad, Probook, Reeder, Sunny, Vestel, ViewSonic, ViPPAD